podolog bydgoszcz

Podologia

Piękne stopy to przede wszystkim stopy zdrowe. Wszelkie zmiany chorobowe, pieczenie, swędzenie, czy ból oznaczają przeważnie, że dzieje się z nimi coś niedobrego. A przecież służą Ci każdego dnia, od tylu lat. Najczęściej do specjalisty od stóp, a więc podologa zgłaszają się osoby, dla których chodzenie staje się problemem np. z powodu wrastającego paznokcia lub nagniotka.

Co oferujemy?

Zapewniamy szeroki wybór zabiegów specjalistycznych, w tym leczniczych zabiegów podologicznych, które skierowane są do kobiet i mężczyzn. Z naszym zabiegami Twoje stopy będą zadbane, a Ty poczujesz się komfortowo. Wykonujemy takie usługi jak usuwanie odcisków, usuwanie brodawek (kurzajek), usuwanie modzeli, rekonstrukcja paznokci, leczenie wrastających paznokci i leczenie pękających pięt. Każdy wykonywany przez nas zabieg podologiczny odbywa się zgodnie z zasadami higieny – wykorzystujemy każdorazowo dezynfekowane narzędzia i specjalistyczne preparaty, kładąc nacisk na całkowite bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Dla kogo?

Profilaktyczny Zabieg Podologiczny jest dedykowany wszystkim tym, dla których ważne jest zdrowie stóp oraz ich estetyczny wygląd. Specjalista-podolog potrafi w bardzo wczesnej fazie zapobiec potencjalnym problemom stóp zgodnie z zasadą: „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Regularne zabiegi podologiczne to gwarancja skutecznej profilaktyki w obrębie stóp bez względu na wiek i płeć Pacjenta.

Zabiegi

  • Zmiany skórne w obrębie stóp: nadmierne zrogowacenia skóry, odciski, modzele, pękające pięty, brodawki wirusowe łuszczyca i grzybica skóry i paznokci, nadmierna potliwość itp.
  • Zmiany chorobowe paznokci: wrastające, wkręcające się, grzybicze zgrubiałe, pourazowe, rekonstrukcja płytki paznokciowej
  • Zmiany chorobowe w stopie cukrzycowej

Sprawdź inne, podobne zabiegi

Konsultacja z badaniem trichoskopowym

Łamliwość włosów / Łysienie plackowate / Rumienie / Wypadanie włosów

Trichogram

Łysienie / Wypadanie włosów / Choroby skóry głowy

Zabieg oczyszczający skórę głowy

Łojotok / Łupież / Zrogowaciały naskórek / Łamliwość włosów / Wypadanie włosów

Mezoterapia mikroigłowa

Łysienie / Wypadanie włosów / Łojotok

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Łysienie / Nadmierne wypadanie włosów

Karboksyterapia – Bydgoszcz

Karboksyterapia medyczna skóry głowy

Łysienie / Wypadanie włosów / Choroby skóry głowy

Zabieg Darsonwalizacji

Łojotok / Łupież / Świąd skóry / Wypadanie włosów / Nadmiar bakterii

Peeling kawitacyjny skóry głowy

Łupież suchy / Łupież tłusty / Przetłuszczające się włosy / Nadmiar bakterii

Mezoterapia bezigłowa skóry głowy

Łysienie hormonalne / Łysienie androgenowe / Łojotok / Sucha skóra włosy / Wypadanie włosów

Menu