Karboksyterapia medyczna

Karboksyterapia medyczna – najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu!

folder_openArtykuły, Kosmetologia, Medycyna estetyczna

Zabieg karboksyterapii medycznej.

Karboksyterapia medyczna

Blizny i rozstępy

Terapia dwutlenkiem węgla jest nieinwazyjną i skuteczną metodą leczenia blizn powstałych po urazach, trądziku, operacjach (np. blizna po cesarskim cięciu) czy nadmiernym rozciąganiu się skóry (rozstępy). Bardzo dużą zaletą zabiegów karboksyterapii jest możliwość poddawania się nim o każdej porze roku, niezależnie od nasłonecznienia czy temperatury otoczenia.

Problem skórny

  • Blizny pooperacyjne, pourazowe, potrądzikowe.
  • Rozstępy świeże, rozstępy stare.

Częstotliwość

Średnio wykonuje się od 6 do 12 zabiegów. Najczęściej są to 1-2 zabiegi w tygodniu. Czas trwania zabiegu na jedną partię ciała to 15-30 minut, w zależności od wielkości obszaru.

Rezultaty

Większość pacjentów zauważa różnicę już po pierwszych 3 przeprowadzonych zabiegach. Rozstępy stają się mniej widoczne, płytsze, jaśniejsze. Niemożliwe jest usunięcie rozstępów całkowicie. Optymalny efekt osiąga się zwykle po 2–3 miesiącach, a stopniowa poprawa wygładzenia skóry trwa na przestrzeni roku po przeprowadzeniu serii zabiegów.

Przebieg zabiegu

Zabieg karboksyterapii polega na podawaniu za pomocą iniekcji, kontrolowanych dawek medycznego dwutlenku węgla (CO2). Odczucia podczas iniekcji są bardzo zmienne (najczęściej opisuje się lekkie szczypanie, rozpieranie, uczucie ucisku). Zabieg nie powoduje wyłączenia z życia codziennego.

Dowiedz się więcej: Karboksyterapia medyczna


Instytut Cosmedic – Trychologia i medycyna estetyczna
ul. Dworcowa 4/1, 85-010 Bydgoszcz
Zadzwoń i zarezerwuj wizytę tel: 666 604 261 lub napisz kontakt@instytutcosmedic.com

Tagi: cellulit, Karboksyterapia medyczna, rozstępy, skóra
Menu