Anna Frankowska

Trycholog / Trychodietetyk / Dietetyk / Kosmetolog / Medycyna estetyczna

Trycholog. Specjalista w zakresie diagnostyki trychologicznej skóry głowy i włosów. Ukończyła studia Trychologia praktyczna. Doświadczenie zawodowe zdobywane w gabinetach trychologicznych i dermatologicznych. Liczne kursy i szkolenia, w tym w Hair Clinik Kolasińscy w Poznaniu – przeszczepy włosów. Klilkuletnie doświadczenie w diagnostyce i prowadzeniu terapii w przebiegu łojotokowego zapalenia skóry głowy, łuszczycy, łupieżu, atopowego zapalenia skóry głowy, zapalenia mieszków włosowych oraz wszystkich rodzajów łysienia oraz wypadania włosów. Analiza pierwiastkowa oraz badania genetyczne.

Anna Frankowska – ZnanyLekarz.pl

Anna Frankowska

Trycholog /Trychodietetyk / Medycyna estetyczna / Kosmetologia

Specjalista w zakresie diagnostyki trychologicznej skóry głowy i włosów.

Dyplomowany Trycholog, wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywane w gabinetach trychologicznych i dermatologicznych. Od ponad 10 lat prowadzę Instytut Trychologii i Medycyny Estetycznej w Bydgoszczy. Liczne kursy i szkolenia w tym  w Hair Clinik Kolasińscy w Poznaniu- przeszczepy włosów. Kilkuletnie doświadczenie w diagnostyce i prowadzeniu terapii w przebiegu łojotokowego zapalenia skóry głowy, łuszczycy, łupieżu, atopowe zapalenie skóry głowy, zapalenie mieszków włosów. Analiza pierwiastkowa oraz badania genetyczne.

Nasz zespół

Nasz zespół oferuje indywidualne konsultacje, pełne zaangażowanie i uczucie, że traktują Ciebie życzliwie. Chcemy dać od siebie jak najwięcej!

mgr Danuta Sołtysik – dyplomowana pielęgniarka

 Angelika Wyczling – kosmetolog, trycholog

Orły kosmetyki 2020

Nasz Instytut został wyróżniony w plebistycie Orły Kosmetyki 2020, dziękujemy za zaufanie!

Orły kosmetyki 2020 - Instytut Cosmedic

Doświadczenie poparte certyfikatami

Doświadczenie poparte licznymi zaświadczeniami, uprawnieniami i certyfikatami.

Opinie naszych pacjentów

W naszej pracy zawsze kierujemy się doświadczeniem i troską o zdrowie pacjentów!

Menu