Depilacja laserowa Soprano Titanium Alma

 1. Strona główna
 2. /
 3. Depilacja laserowa Soprano Titanium Alma
Depilacja laserowa Soprano Titanium Alma

NOWOŚĆ w Instytucie Cosmedic w Bydgoszczy!

Najskuteczniejszy laser do trwałego usuwania owłosienia już u nas! Skuteczny, bezbolesny!!! Na każdy rodzaj włosa!!!

Najnowsza technologia do trwałej depilacji laserowej – Soprano Titanium w Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy!!!

Czym jest depilacja laserowa Soprano Titanium?

Depilacja laserowa Soprano Titanium  w naszym Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy to zabieg trwałego usuwania owłosienia. Wiązka laserowa wnika głęboko w skórę, wytwarzając energię pochłanianą przez barwnik włosa (melaninę). Energia generuje ciepło i niszczy cebulkę włosa wraz z mieszkiem włosowym, a co najważniejsze – nieodwracalnie niszczy macierz.

To jedyny laser, który pracuje w trybie In-Motion, co umożliwia skrócenie i przyjemne uczucie podczas zabiegu. Jest również pierwszym laserem do depilacji, łączący w sobie aż 3 rodzaje światła, co ułatwia pracę na każdy rodzaj owłosienia i na różnych głębokościach:

 • Laser diodowy – speed (810 nm) skuteczny przy włoskach ciemnych położonych na średniej głębokości w skórze,
 • Laser aleksandrytowy (755 nm) przeznaczony dla jasnych włosów położonych płytko,
 • Laser neodymowo – yagowy (1064 nm) – idealne rozwiązanie dla ciemniejszej skóry i bardzo głęboko rosnących włosków

Dzięki 3 długościom fal (aleksandrytowej 755 nm, diodowej speed 810 nm oraz ND:YAG 1064 nm) podczas zabiegu depilacji laserowej uszkadzane są struktury włosa na różnych głębokościach, a sama epilacja jest bardzo precyzyjna i doskonale sprawdzi się na fototypach skóry I-VI oraz skórze opalonej.

Połączenie aż 3 technologii gwarantuje najwyższą skuteczność w laserowej i trwałej likwidacji owłosienia! Głowica lasera wysyła wiązkę światła na różne głębokości struktur w mieszku włosowym, co umożliwia większą precyzyjność i skuteczność dla każdego fototypu skóry; począwszy od skór jasnych i delikatnych włosów, po ciemną skórę i grube włosy.

Depilację laserową Soprano Titanium  w naszym Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy charakteryzuje także nowoczesna technika pracy SHR. Jest ona praktycznie bezbolesna. Ten tryb pracy lasera Soprano Titanium działa poprzez stopniowe podgrzewanie skóry właściwej do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe i zapobiega ich ponownemu wzrostowi przy jednoczesnym minimum uszkodzeń otaczających tkanek.

Soprano Titanium w Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy to jedyny laser do depilacji  w trybie In-Motion™. Zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przy ciągłej pracy głowicy, który gwarantuje pełne pokrycie depilowanego obszaru – w porównaniu do innych technologii znacząco skraca to czas trwania zabiegu i podnosi komfort.

Głowica Quattro 3D posiada dużą powierzchnię spotu zabiegowego wynoszącą aż 4 cm2. Zabiegi depilacji laserowej są przez to bardzo szybkie i bezbolesne. Soprano Titanium możemy pracować na obszarach nawet do 600 cm2.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zabieg depilacji laserowej Soprano Titanium w Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy jest  dedykowana zarówno dla kobiet i mężczyzn. Jest przeznaczone dla osób, które chcą pozbyć się trwale owłosienia raz na zawsze bez względu na kolor włosa i skóry (również włosy jasne, rude oraz opalona skóra lub ciemna karnacja). Dla osób cierpiących na zaburzenia hormonalne (hirsutyzm).

Przeciwwskazania

W Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy istnieje szereg przeciwwskazań do korzystania z zabiegów depilacji laserowej. Oto najczęściej wymieniane:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • choroba zakaźna,
 • aktywne infekcje skóry (bakteryjne, grzybicze lub wirusowe),
 • nowotwór (i okres 5 lat od jego wyleczenia),
 • choroby skóry (bielactwo, łuszczyca),
 • nieuregulowana cukrzyca,
 • epilepsja,
 • świeża opalenizna (2 – 4 tygodniowa)
 • przeziębienie i gorączka,
 • antybiotykoterapia, sterydoterapia.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg depilacji laserowej Soprano Titanium w Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy poprzedzony jest konsultacją z wykwalifikowanym kosmetologiem, mającą na celu wykluczenie przeciwwskazań. Przed zabiegiem wykonuje się analizę fototypu skóry. To umożliwia stworzenie spersonalizowanych parametrów, co zwiększa skuteczność i bezpieczeństwo depilacji. Kolejny krok to określenie pozostałych parametrów włosa, takich jak: grubość, kolor, gęstość.
Mając te dane, przystępujemy do depilacji, przykładając laserową głowicę do danej partii ciała – fragment po fragmencie. Głowica wyposażona jest również w system chłodzący likwiduje dyskomfort podczas zabiegu.

Skuteczność zabiegu

W fazie wzrostu (tylko w tej fazie dochodzi do zniszczenia włosa) znajduje się ok. 30% włosów, dlatego depilacja laserowa wymaga powtórzeń, aby osiągnąć zamierzony efekt. Zabieg powtarzany jest średnio 6-8 razy w odstępach 6-12 tygodni (twarz, szyja 6-8 tygodni, pozostałe partie 8-12 tygodni).

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zabieg depilacji laserowej Soprano Titanium w Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy jest  dedykowana zarówno dla kobiet i mężczyzn. Jest przeznaczone dla osób, które chcą pozbyć się trwale owłosienia raz na zawsze bez względu na kolor włosa i skóry (również włosy jasne, rude oraz opalona skóra lub ciemna karnacja). Dla osób cierpiących na zaburzenia hormonalne (hirsutyzm).

Jak skuteczny jest zabieg?

Na skuteczność nie wpływa obszar ciała poddawanego zabiegowi. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy do depilacji podejść systemowo; do uzyskania efektu usunięcia 80-90% włosów depilację wykonujemy w serii średnio 6-8 zabiegów.

Jeśli Twoją zmorą jest nadmierne owłosienie lub masz dość golenia, to nie zwlekaj! Umów się już TERAZ!

Zadzwoń i skorzystaj z aktualnej oferty.

Menu