Nucleofill™Soft Eyes Bydgoszcz 

Nucleofill Soft Eyes w Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy to zabieg rekomendowany na okolice oka. Jest jedną z najczęstszych obszarów na twarzy, po której na pozór widoczne są zmarszczki oraz oznaki zmęczenia. Najczęściej u pacjentów w Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy obserwuje się problemy skórne tj.  zasinienia, obrzęki lub worki pod oczami, zmarszczki “kurze łapki” oraz utratę jędrności skóry. Przeważnie problemy mogą powstawać w wyniku zaburzeń w przepływie krwi lub limfy, co powoduje zastoje i opuchliznę.

 Skóra wokół oczu potrzebuje szczególnego nacisku na pielęgnację zarówno domową, jak i gabinetową. Nucleofill™Soft Eyes w naszym Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy to idealne rozwiązanie wśród zabiegów przeznaczonych do niedoskonałości okolic oka. Ten innowacyjny produkt to nowatorski model w zakresie biotechnologii i kuracji anti-aging. Jego profil bezpieczeństwa pozwala na działania na wielu płaszczyznach, zarówno na naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną.

Niezwykle istotnym elementem preparatu są polinukleotydy. Posiadają one spektrum działania na poziomie skóry, co sprawia że wokół oka zmarszczki ulegają spłyceniu,a skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, a także rozświetlona.

Same polinukleotydy to fragmenty DNA oraz RNA o niskiej masie cząsteczkowej, które uważane są za wynalazek w medycynie estetycznej. Ich unikalność polega na niekończących się możliwościach podziałowych, co mobilizuje je do produkcji nowych komórek w skórze właściwej. Wysokocząsteczkowe polinukleotydy, które tworzą  Nucleofill™Soft Eyes  mają zdolność do wiązania wody. To umożliwia intensywne nawilżenie okolicy oka. Poza tym produkt działa antyrodnikowo, czyli wpływa na usuwanie wolnych rodników z okolicy zabiegowej, które mogą gromadzić się w wyniku stresu lub  promieniowania UV. Działanie antyoksydacyjne ułatwia procesy syntezy kolagenu i elastyny w skórze właściwej, co zwiększa jej elastyczność i wpływa na spłycenie zmarszczek.

Nucleofill™Soft Eyes ma za zadanie odżywić i zregenerować delikatną i cienką skórę okolicy oka. Zabieg pozytywnie wpływa na wiotkość, zmarszczki mimiczne np. “kurze łapki” oraz cienie pod oczami. Dodatkowym atutem zabiegu jest poprawa trofiki okolicy zabiegowej, a także jego korzystny wpływ po zabiegach operacyjnych oczu jak np. lifting czy blefaroplastyka. Już po pierwszym zabiegu strefa oka jest napięta i wygładzona, przez co zmarszczki są mniej widoczne. Polinukleotydy oddziałują na skórę właściwą, co powoduje zagęszczenie i poprawę jej struktury.

Wskazaniem do zabiegu przy użyciu Nucleofill™Soft Eyes są zmarszczki i bruzdy mimiczne wokół oczu, problem opadających powiek, cienie pod oczami, utrata nawilżenia i jędrności okolicy zabiegowej. Dodatkowym atutem jest wykorzystanie produktu w profilaktyce anti-aging, stresu oksydacyjnego lub we wsparciu wcześniejszych zabiegów estetycznych.

Przeciwwskazaniem do podania Nucleofill™Soft Eyes są choroby nowotworowe, autoimmunologiczne, ciąża i karmienie piersią, zaburzenia krzepnięcia krwi, bliznowce, stany zapalne lub infekcje skóry.

W Instytucie Trychologii i Medyczyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy zabieg poprzedza znieczulenie pola zabiegowego w formie maści.  Nucleofill™Soft Eyes   podaje się za pośrednictwem mezoterapii igłowej tworząc depozyty, które po upływie czasu samoistnie ulegają wchłonięciu. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych obowiązków. Potencjalne skutki uboczne mogą objawiać się w postaci zaczerwienienia, obrzęku lub siniaków, które po upływie kilku dni znikają samoistnie. Przeważnie polinukleotydy wykonuje się w serii 2-3 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni.

Na ostateczne efekty Nucleofill™Soft Eyes powinno się odczekać do okresu 3 miesięcy, ze względu na przebudowę kolagenu i elastyny w skórze właściwej. Zabieg nie tylko stymuluje skórę do procesów biostymulacji, ale także do wydłużenia procesu starzenia, co w rezultacie spłyca zmarszczki, liftinguje i poprawia jej koloryt, jak również ujędrnia i nawilża.

 

 

Menu