Konsultacja podologiczna Bydgoszcz

Z wizytą u podologa nie należy zwlekać zbyt długo, a szczególnie w sytuacji kiedy mamy problem w obrębie stóp lub płytki paznokciowej. Im szybsza diagnostyka i odpowiedni rodzaj terapii, tym lepiej dla pacjenta.

Konsultacja podologiczna w Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy to podstawa do postawienia diagnozy choroby w obrębie stóp. Celem takiej konsultacji jest przede wszystkim ocena stanu zdrowa i dobranie odpowiedniej kuracji.

Pierwsza wizyta konsultacyjna poprzedza szczegółowy wywiad na temat stanu zdrowia, a następnie bada i ocenia wygląd, a także kondycje stóp i paznokci. Na tej postawie stawiana jest diagnoza i określony plan zabiegowy połączony z kuracją domową.

Dolegliwości z jakimi podolog w naszym Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy jest w stanie sobie poradzić to:

  • problemy z paznokciami,
  • odciski i modzele,
  • problemy z podeszwami stóp i piętami,
  • brodawki wirusowe/kurzajki,
  • choroby paznokci.

Podolog to osoba, której przeznaczeniem jest wyleczyć lub zminimalizować stany chorobowe stóp. Na wizycie specjalista udzieli poszczególnych rad w związki z pielęgnacją, które mają dać komfort i zmniejszyć ryzyko remisji. W Instytucie Trychologii i Medycyny Estetycznej Cosmedic w Bydgoszczy zadbają o Ciebie wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą w walce z chorobą stóp i paznokci.

Menu