Kosmeceutyki marki Optimaker

Kosmeceutyki Optimaker

folder_openArtykuły, Kosmetyki

Kosmeceutyki marki OPTIMAKER to połączenie dwóch dziedzin – kosmetyki i medycyny.  Ich synergia właściwości leczniczych ze składnikami kosmetycznymi, uważana jest za skuteczną zarówno w kosmetologii, jak i w kuracji chorób skóry i włosów.

Formulacja produktów zawiera o wiele wyższy procent substancji aktywnych niż w innych kosmeceutykach dostępnych na rynku trychologicznym.

OPTIMAKER oferuje wysokiej jakości profesjonalne produkty, które pomagają rozwiązać najpoważniejsze problemy włosów i skóry głowy, stąd ich szerokie zastosowanie wśród pacjentów trychologicznych i dermatologicznych.

W naszym Instytucie Trychologii COSMEDIC w Bydgoszczy dostępnych mamy 8 serii produktów:

  • Seria U.R.T.O to linia kosmetyków do zadań specjalnych. Wykorzystywana w bardzo problematycznych przypadkach łysienia (U.R.T.O 749 oraz 750) oraz przy opornych łupieżach (U.R.T.O 849 i 850).
  • Anticaduta to seria wzmacniająca włosy i zapobiegająca przedwczesnemu wypadaniu włosów, dzięki składnikom aktywnym preparatu, które doskonale stymulują aktywność metaboliczną włosa.
  • Cute Grassa jest linią o działaniu seboregulującym i oczyszczającym skórę głowy. Substancje z produktów przeciwdziałają nadmiernemu wydzielaniu sebum, głęboko oczyszczają i detoksykują skalp, co umożliwia przywrócenie naturalnej fizjologii na skórze.
  • Antiforfora to linia produktów, której zadaniem jest kompleksowa kuracja przeciwłupieżowa. Substancje aktywne skutecznie przeciwdziałają łupieżowi i zapobiegają namnażaniu się łuski i patogenów.
  • Cute Sensibile jest dedykowana pacjentom z problemami dermatologicznymi w postaci takich schorzeń jak AZS, łuszczyca czy łojotokowe zapalenie skóry. Kosmetyki sprawdzą się w celu łagodzenia i nawilżenia skóry zmienionej chorobowo, a także w leczniczy sposób poprawiają jej stan.
  • Seria Ricostruzione to silne produkty do odbudowy i regeneracji łuski włosa. Głównym składnikiem aktywnym jest hydrolizowana keratyna, która odżywia włosy i zapobiega ich puszeniu.
  • Capelli Secchi to seria produktów dla włosów kręconych, suchych lub zniszczonych. Dzięki zawartości zbilansowanych składników odżywczych powodują, że włosy stają się miękkie, lśniące i zadbane.

Poznaj moc działania marki trychologicznej OPTIMAKER już teraz. Udanych zakupów 😊

 

Menu