Zabiegi na lato

Zabiegi, które warto wykonać aby przygotować ciało i twarz na lato

folder_openArtykuły, Zabiegi

Lato to czas słońca i relaksu. Długie, słoneczne dni sprzyjają plażowaniu i wyjazdom. W czasie wakacji szczególnie zależy nam na tym, żeby wyglądać pięknie i czuć się dobrze w swoim ciele. Dzięki dostępnym zabiegom rozwiązanie jest w zasięgu ręki.

Depilacja laserowa

Zabiegi depilacji laserowej cieszą się popularnością przez cały rok. Jednak wykonywane są głównie z myślą o odkrywaniu ciała latem. Dzięki depilacji laserowej osiągnięcie efektu idealnie gładkiej skóry jest możliwe także dla osób, które nie chcą lub nie mogą korzystać z innych metod depilacji. Soprano Titanium jest to pierwszy laser łączący w sobie 3 wiązki światła, co pozwala dotrzeć do różnego rodzaju włosów na kompleksowych głębokościach. Zapewnia to precyzyjność zabiegu oraz jego znacząco skrócony czas trwania. Głowica lasera wysyła wiązkę światła na różne głębokości struktur w mieszku włosowym, dlatego sama depilacja laserowa może być stosowana przy każdym fototypie skóry.

Termolifting NIR

Termolifting NIR jest zabiegiem wyraźnie odmładzającym polegającym na podgrzaniu skóry poprzez zastosowanie promieniowania podczerwonego IR. Odpowiednio dobrana długość fali dociera do głębokich warstw skóry, podgrzewając tkanki do temperatury 40-45 stopni Celsjusza. Rezultatem jest skrócenie włókien kolagenowych oraz stymulacja kolagenu i elastyny, co skutkuje zagęszczeniem oraz napięciem skóry twarzy i ciała. Skóra staje się natychmiast zagęszczona, zwiększa się jej elastyczność, a zmarszczki zostają wygładzone.

Modelowanie sylwetki Icoone Laser Med 2

Icoone Laser Med 2 to rodzaj nowoczesnego masażu podciśnieniowego przeznaczony do twarzy i ciała. Mechanizm działania polega na przemieszczaniu głowic, na powierzchni których znajdują się mikrostymulatory, które obracają się na skórze. Mikrostymulatory precyzyjnie i skutecznie stymulują skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części. Urządzenie w delikatny sposób chwyta fałd skórny pomiędzy rolki, dzięki temu wytworzone zostaje podciśnienie, które wywołuje efekt drenażu. Dodatkowo głowice wyposażone są w system ssący oraz działanie pulsacyjne Icoone. Dzięki takiemu mechanizmowi skóra zostaje pobudzona na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej. Efektywne oddziaływanie występuje także na komórki tłuszczowe i tkankę mięśniową.

Elektrostymulacja mięśni CMS

Jest to nowoczesne urządzenie do modelowania sylwetki i ujędrniania ciała. Jest to metoda oparta na naturalnym działaniu mięśnia. Polega na stymulacji wybranych mięśni za pomocą prądu o niskiej częstotliwości przepływającego przez elektrody. Skutkuje to skurczem wybranego mięśnia lub grupy mięśni oraz wprowadzeniem ich w stan intensywnej pracy. Następuje pobudzenie krążenia krwi, redukcji ulega ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Podczas zabiegu odczuwalne są jedynie skurcze mięśni, tak jak podczas treningu siłowego. Elektrostymulacja mięśni wykorzystywana jest również do wspomagania odchudzania, zwłaszcza przez osoby, które z różnych powodów nie mogą w pełni korzystać z ćwiczeń fizycznych. Stymulowane mięśnie pobierają energię z tkanek, spalając tkankę tłuszczową.

Stymulatory tkankowe/polinukleotydy

Celem stymulatorów tkankowych jest odbudowa i rewitalizacja skóry. Podczas zabiegu podany zostaje podskórnie za pomocą specjalistycznej igły preparat, zawierający składniki stymulujące skórę, dzięki czemu zniwelowane zostają wszelkie problemy na powierzchni skóry. Zmarszczki zostają wygładzone, blizny zredukowane, a skóra zyskuje nawilżenie. Efekty zabiegu z wykorzystaniem stymulatorów to wygładzenie i lifting twarzy, poprawa kondycji twarzy, szyi i dekoltu oraz ujędrnienie i uelastycznienie skóry. Seria zabiegów stymulatorami tkankowymi zależy od stanu i kondycji skóry.

Mezoterapia igłowa

Polega na podaniu, pod skórę za pomocą iniekcji, kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, czy peptydy. Substancje aktywne wprowadzone w głąb skóry mają za zadanie pobudzenie lub zahamowanie odpowiednich procesów. Do mezoterapii wykorzystuje się zwykle gotowe preparaty stosowane pod kątem konkretnego problemu. Zabieg mezoterapii igłowej z zastosowaniem odpowiedniego koktajlu składników pozwala na zastosowanie na twarz, szyję, dekolt oraz ciało w celu poprawy napięcia skóry lub niwelowania cellulitu. Głównym celem zabiegu jest odżywienie i poprawa naturalnego nawilżenia skóry. Mezoterapia wspomaga mikrokrążenie i stymuluje komórki do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu zwiększa się napięcie skóry, a naskórek wzmacnia się.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Zabieg oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębsze warstwy skóry. Stosowany jest w celu zwiększenia napięcia skóry, usunięcia zmarszczek, blizn czy rozstępów. Polega na połączeniu dwóch metod: radiofrekwencji i mezoterapii mikroigłowej, czyli nakłuwania skóry z jednoczesnym ogrzewaniem za pomocą promieniowania elektromagnetycznego. Działanie fali powoduje obkurczenie włókien kolagenowych i pobudzenie procesu tworzenia nowego kolagenu. Zabieg daje bardzo dobre efekty przy niwelowaniu zmarszczek, a także wpływa na ograniczenie widoczności blizn i przebarwień. Efekty zabiegu na twarz to zwiększenie jędrności skóry oraz poprawa owalu twarzy. Radiofrekwencja mikroigłowa sprawdza się również rewelacyjnie w przypadku cellulitu i rozstępów oraz mało napiętej i wiotkiej skóry na ciele.

Laser Frakcyjny CO2

Laser Frakcyjny CO2 jest to urządzenie stosowane do naturalnej przebudowy i regeneracji skóry, które jest stosowane do odmładzania skóry oraz usuwania blizn, przebarwień i rozstępów. Powoduje kontrolowane uszkodzenie skóry za pomocą wiązki światła laserowego, które stymulują procesy naprawcze w organizmie. Powstają dzięki temu nowe komórki skóry, a także kolagen i elastyna. Kondycja skóry zostaje poprawiona, nabiera jędrności i elastyczności, a proces gojenia się ran zostaje przyspieszony.

Zacznij już dziś, by cieszyć się w pełni ciepłymi dniami bez żadnych zmartwień!

Menu